Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2012

ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΙΣΟΠΠΑΛΙΑ

Για ένα ακόμα παιχνίδι η ομάδα μας δεν κατάφερε να πάρει τους 3 πόντους και παραχώρησε μια ακόμα ισοπαλία με 1-1 με την ομάδα της ΠΡΟΟΔΟΥ .Τη η αρκετές ελλείψεις [Αμουργης-Καλλιβωκας -Τουλατος]τη η κακή μέρα που βρεθήκαν αρκετή ποδοσφαιριστές ήταν η λόγοι που ο ΑΟΣ πέταξε 2 ακόμα πόντους

Το ματς δεν ήταν καθόλου καλό με τις φάσεις και στις δυο εστίες να είναι λιγοστές. Στο Α  ημίχρονο και η δυο ομάδες φοβόταν η μια την άλλη χωρίς να δημιουργείτε η μεγάλη ευκαιρία με τον ΑΟΣ να παίρνει κεφάλι στο σκορ με τον Νικολοβιενη Κ. στο 31 λεπτό με ωραίο σουτ από πλάγια .
Στο β ημίχρονο το ίδιο μοτίβο με την ΠΡΟΟΔΟ να ισοφαρίζει στο 57 λεπτό ύστερα από ολιγωρία στην άμυνα τον γηπεδούχων .
Μέχρι και το τέλος του ματς η ΣΑΜΗ ήταν αυτή που δημιούργησε δυο καλές φάσεις με τον Αντωνατο στο 71 λεπτό και τον Σταμουλη στο 80 λεπτό μη μπορώντας να πλασάρουν από κοντά και δώσουν στην ομάδα τους τους πολύτομους πόντους .