Κυριακή 18 Μαρτίου 2012

Η ΣΦΑΓΗ ΤΩΝ ΣΑΜΙΚΟΝ ΣΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ

Σε ένα παιχνίδι όπου βασικός πρωταγωνιστής ήταν το διαιτητικό τρίο και όχι η ποδοσφαιριστές ο ΑΟ ΣΑΜΗΣ πραγματικά δεν μπορούσε να κάνει τίποτα αφού η αντιμετώπιση που είχε από την διαιτησία ήταν πραγματικά απαράδεκτη.Από το πρώτο λεπτό ο διαιτητής του αγώνα έδειξε ότι η αντιμετώπιση θα είναι 90-10 υπέρ του γηπεδούχου.Τα συνεχή σφυρίγματα υπέρ του παλληξουριακου-ο μη καταλογισμός του εμφανέστατος φάουλ στην επίτευξη του πρώτου γκολ του παλληξουριακου -η δυο αποβολές σε ποδοσφαιριστές του ΑΟ ΣΑΜΗΣ[ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ]από το 49 και 64 λεπτό  -το 3 γκολ οφσάιντ του παλληξουριακου ήταν αυτά που δεν άφησαν στην ομάδα μας να κυνηγήσει ένα θετικό αποτέλεσμα σε μια δύσκολη έδρα.Παρόλα αυτά η ομάδα μας  θα έχει την δυνατότητα να ανατρέψει την καταστήσει στην έδρα της  το Σάββατο  σε μια έδρα όπου έχει απόδειξη ότι όταν πρέπει γίνετε απόρθητο φρούριο και δύσκολα περνάει ομάδα από εκεί.Καλούμε όλον τον κόσμο της περιοχής να μας βοηθήσει σε αυτό το δύσκολο ματς και τους υποσχόμαστε ότι θα κάνουμε τα πάντα για να τους δώσουμε μια ακόμα χαρά την κατάκτηση του πρωταθλήματος.