Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2012

ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΔΙΑΔΗΚΑΣΤΗΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ

Σε ένα πολύ μέτριο παιχνίδι και με τη διάφορα δυναμικότητας να είναι εμφανής η ομάδα μας φιλοδωρησε με 5 ΓΚΟΛ την ομάδα της ΔΟΞΑΣ ΔΙΛΛΗΝΑΤΟΝ.Από την αρχή το συγκρότημα του Βαγγέλη μιχαλατου πήρε τον έλεγχο του και κατάφερε να ανοίξει το σκορ [αφού είχε χάσει 3ευκαιριες]στο 17 λεπτό με τον ΚΩΣΤΑ ΒΙΤΩΡΑΤΟ με κεφάλια μετά από κόρνερ του Αμουργη.Και συνεχίζοντας στον ίδιο ρυθμό κατάφερε να κάνει το 2-0 στο 33 λεπτό με τον ΑΛΝΤΟ ΜΕΤΑΙ μετά από ωραίο συνδυασμό από αριστερά τον [ΑΜΟΥΡΓΗ-ΖΗΣΙΜΑΤΟ].Στο δεύτερο μέρος η ομάδα μας μπήκε πολύ δυνατά με σκοπό να καθαρίσει από πολύ νωρίς το ματς δίνοντας την δυνατότητα να χρησιμοποιηθούν και νέα παιδιά,και το κατάφερε στο 51 λεπτό με τον ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΑΜΟΥΡΓΗ μετά από ωραίο ένα-δυο τον αλντό -αμουργη γ. και πάσα στον Αριστοτέλη.Από εκείνο το σημείο και μετά η ομάδα μας αρκέστηκε στο να κυκλοφορήσει την μπάλα και αφού έχασε κάποιες ευκαιρίες με τους Γιάννη αμουργη-Αριστοτέλη αμουργη-αλντο κατά φερε να πετύχει 2 ακόμα γκολ στο 68 με τον ΑΛΝΤΟ και στο 88 λεπτό με τον ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟ φτάνοντας το δείκτη του σκορ στο 0-5.Αξίζει να σημειωθεί ότι στην ομάδα του α ο Σάμης είδαμε και άλλα νέα παιδιά πράγμα που σημαίνει ότι υπάρχει συνέχεια στην ομάδα.